ALMUT

ALMUT von Wildheim projektē un ražo gaismekļus no dabīgiem materiāliem, kas rada īpašu atmosfēru.

ALMUT dizaina iedvesmas avots ir kani.  Dizaina izstrādē tiek izmantoti dabīgie materiali, kā tīrs koks, zāle (siens), kokosriekstu šķiedras, korķis, almens u.c materiāli kas atrodami Tyon kalnu apkārtnē. Rokudarbs palīdz saglabāt dabīgā materiāla īpašās vērtības. 

Dizains 2610 – Zāle tiek pļauta ar izkapti. Žāvēta un nospiesta. Tad ar lielu roku darbu un ilgā procesā siens kļūst par abažūru. Jebkurš lampas tonis ir unikāls. Dažreiz ar rožu ziedlapiņām, dažreiz ar zilām rudzupuķēm, dažreiz tīras. 

Dizains 0000 - gaismekļi aizrauj ar skaidru dizainu. Dabisko materiālu kombinācija ar melniem krāsu akcentiem. Īpašā ražošanas procesā no tīra siena izgatavotus abažūrus apstrādā ar rokām. Tas nodrošina, ka dabiskās materiāla īpašības tiek saglabātas 100% - un Jūs to varat redzēt, sajust un smaržot.

Dizains 0239 - Skandināvu dzīvesveids, kas izstrādāts Tirolē. Minimālistisks, izgatavots no smalkgraudaina vietējā koka un pieejams modernās pasteļkrāsās.

Dizains 1411 - galvenā uzmanība tiek pievērsta iespējami lielākai individualitātei. Šeit gaismeklis ir ne tikai dizaina izstrādājums, bet arī atspoguļo individuālo stilu. Gaismekļi kļūst unikāli, pateicoties maināmiem abažūriem: gan formu, gan materiālu var izvēlēties un kombinēt dažādos veidos.