Mums top e-Veikals

Sakarā ar visām CVD19 pandēmijas nebūšanām un ierobežojumiem apmeklēt mūsu draudzīgo salonu, esam atkal :) izlēmuši izveidot e-Veikalu. 
Tā adrese globālajā tīmeklī ir www.shop.decolight.lv (ieliekam uzreiz savā pārlūkā kā grāmatzīmi! :) )

Pēc iepriekšējā e-Veikala likvidēšanas, saņēmām neskaitāmus draudzīgus ieteikumus no dizaineriem un sadarbības partneriem, ka e-Veikals ir viņiem ērta produktu apskates un automatizēta gaismekļu pasūtīšanas vietne, un viņi jau bija pieraduši šo katalogu izmantot savu projektu zīmēšanai. Atsaucoties šiem aicinājumiem, nolēmām investēt līdzekļus, laiku un daudz daudz enerģijas jauna e-Veikala radīšanai.

Par pamatu izmantosim plaša patēriņa apgaismojuma produktus, kuriem ir ātras un ērtas piegādes, draudzīga cena un laba kvalitāte. Resp. e-Veikalā pamatā tiks izstādītas rūpnieciski jau saražotas preces. Pārsvarā produkcija tiks izstādīta no lielajiem katalogiem: Deko-Light, SLV, SLC, ONE light, Klusdesign, Mantra Lighting, MiLight u.c.

Tehniski e-Veikals tiek veidots uz vienkāršotas platformas, kur būtisku lomu joprojām ieņems savstarpējā komunikācijas par produktu tehniskajām īpašībām, piegāžu laikiem un izmantošanas iespējām saviem projektiem.

Ceram, ka jaunais e-Veikals visiem patiks. Ceram arī uz ieteikumiem tā uzlabošanā.

Vairāk gan nav laika neko tālāk rakstīt, jo steidzami jāķeras pie e-Veikala preču kataloga ievades :D

Ar cieņu
DECO light