LUCE5 Ārtelpu

LUCE5 ir itāļu apgaismojuma risinājumu ražotājs. Izmantojot pētniecības un attīstības iespējas, ražotāja izpētes centrs ir inovāciju, tehnoloģiju un dizaina apvienojums, kurā tiek radīts progresīvs un iepriekš neredzēts, videi draudzīgs, apgaismojums mazumtirdzniecībai, viesmīlības industrijai, rezidencēm, muzejiem, galerijām, industriāliem kompleksiem, kā arī jahtām.
Katalogu lejupielāde pieejama: www.luce5.it mājaslapā.

ALDO BERNARDI (ārtelpu)

Aldo Bernardi ir itāļu dekoratīvā un ārtelpu/arhitektūras apgaismojuma ražotājs ar vairāk kā 40 gadu pieredzi. Visi ražotāja darbi ir veidojošies apbrīnojamu ainavu, krāsu ielenkumā. Keramika un misiņš ir ražotāja pamatvērtības, kuras ir apgūtas pētot šos divus materiālus dekādēm.

NEMO ĀRTELPU

Nemo, Itālijas apgaismojuma dizaina uzņēmums. Viens no pasaules līderiem apgaismojuma jomā, kas cenšas pastāvīgi radīt novatorisku vismodernāko dizainu. Nemo gaismas ir mūsdienu klasika un arhitektūras stilistiskās ierīces, kas katrai telpai piešķir īpašu akcentu. Nekad netiek atstāts novārtā to faktiskais mērķis: apgaismot telpas ar izcilu gaismu. Nemo nepārtraukti cenšas panākt savu gaismu tehnoloģisko un kvalitatīvo pilnību.

Subscribe to Ārtelpu