Jūs atrodaties šeit

Salons

Bildes ar DECO light jauno salonu Blaumaņa ielā 38 / 40 varat skatīt Facebook.com/decolight

Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu apgaismojuma salonu! Sagaidīsim ar profesionālu un laipnu apkalpošanu! Pie mums varēsiet iepazīties ar aktuālākajiem apgaismojuma risinājumiem un saņemt vērtīgas konsultācijas savu vēlmju realizēšanai. 
Nepiespiestā atmosfērā piedāvājam ļauties kvalitatīvai un detalizētai apgaismojuma risinājumu plānošanai. Izcilu kafiju un citus dzērienus garantējam! :)

Salons DECO light

Pamatuzdevums ir klienta ideju un mūsu tehnisko iespēju efektīva apvienošana, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu apgaismojumu gan privātām, gan biznesa vajadzībām. Piedāvātajos risinājumos liekam uzsvaru uz aktuālām un praksē pārbaudītām tehnoloģijām, funkcinalitāti un pievilcīgu dizainu. Par visu cenšamies padomāt detalizēti, lai iltermiņā viss strādātu teicami un izskatītos lieliski!
Salons atrodas Rīgas centrā - Blaumaņa ielā 38/40 (starp A. Čaka un Kr. Barona ielām). Pie salona iespējams ērti novietot savu auto. Sabiedriskais transports pieejams ļoti plašā diapazonā - autobusi, trollejbusi pa A. Čaka ielu, tramvajs pa Kr. Barona ielu.
Salona darba laiks ir 10:00 līdz 18:00 (pirmdienās-ceturtdienās), 10:00 līdz16:00 (piektdienās).

Cenas
DECO light ir mazumtirgotājs, kas piedāvā preces to reālajiem lietotājiem. Cenu politiku nosaka ražotāji un preču zīmju izplatītāji. Parasti tās ir katalogos fiksētas cenas, kas attiecas uz visu Eiropu. Mēs kā tirgotāji mēģinām būt maksimāli fleksibli, nodrošinot elastīgas cenas pastāvīgajiem klientiem, lielākiem vai mazākiem projektiem un tajā pat laikā esot iltermiņā atbildīgi par sava uzņēmuma attīstību, tā darbinieku dzīves kvalitāti un ievērojot korektu tirdzniecības kultūru kopumā. Jebkurā gadījumā, ņemot vērā mūsdienu informācijas pieejamību globālajā tīmeklī, cenas patreiz ir konkurētspējīgākās kādas tās jebkad ir bijušas iepriekš. Mūsu piedāvātajās cenās ietilpst kvalitatīvas un atbildīgas konsultācijas, skiču projekta izstrāde, garantijas apkalpošana. Par papildus maksu piedāvājam specifisku iekārtu komplektēšanu un sagatavošana darbam, pēcgarantijas apkalpošanu un uzstādīšanu.
Uz doto brīdi DECO light mērķtirgus ir vidēja cenu līmeņa un labas preču kvalitātes ražotāji. Salīdzinoši neliels piedāvājums ir no augsta cenu līmeņa un Hi-End dizaina ražotājiem. Tā saucamais masveida patēriņa preču tirgus ar zemas cenas un atiecīgi pieticīgas kvalitātes precēm nav mūsu piedāvājumā.


Ražotāji un piegādātāji
DECO light sadarbojas ar ražotājiem un oficiālajiem preču zīmju pārstāvjiem, tādējādi nodrošinot pilna servisa garantiju un pēcgarantiju visiem piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. No mūsu puses piedāvājam tikai aktuālas preces no jaunākajiem ražotāju un attīstītāju katalogiem. Preces netiek iegādātas izpārdošanas interneta vietnēs vai importētas no nezināmiem attīstītājiem no KTR, kas galvenokārt ir zemas kvalitātes un paredzētas īstermiņa lietošanai. Mūsu klienti to neizvēlas un arī mēs neiesakām.
Mūsu aktīvo sadarbības partneru un preču zīmju skaits tuvojas 50 un katrs no tiek piedāvā arī ko unikālu dēļ kā ir izpelnījies atrasties mūsu sadarbības partneru lokā. Vairāk par piedāvātajiem ražotājiem skatīt <<< Ražotāji.

Preču pieejamība
DECO light salons piedāvā individuālus apgaismojuma risinājumus, kas nozīmē gandrīz unikālas preču komplektācijas katram pasūtītājam. Atkarībā no specifikācijas, preces komplektējas no vairākiem ražotājiem. Lielākoties salonā uz vietas ir pieejami tikai demo paraugi aktuālākajiem produktiem, lai pārliecinātos par to atbilstību reālajā dzīvē. LED produkcija (spuldzes, LED moduļi, profili, kontrole, barošana) ir pieejama salona noliktavā uz vietas kuplā skaitā.
Preču piegāžu laiki ir dažādi un atkarīgi no katra ražotāja vai preču zīmju attīstītāja. Parasti piegādes laiks sastāda: 1-4 nedēļas. Ja nepieciešama nestandarta iekārtu komplektācija (piem. dimmēšana ar DALI, 1-10V, DMX, īpašs gaismas tonis vai korpusa krāsa) standarta produktiem, tad izgatavošanas laiks var ieilgt. Parasti mēs informēsim par piegādes laiku pirms darījuma pilnīgas noformēšanas.