Jūs atrodaties šeit

Uzstādīšanas darbi

Visiem mūsu piedāvātajiem apgaismojuma produktiem piedāvājam uzstādīšanas pakalpojumus. Piedāvājums attiecas gan uz komercobjektiem, gan privātiem pasūtījumiem.

Pieprasītākie pakalpojumi:

  • apgaismojuma uzstādīšana (sliežu sistēmas, iebūvētie gaismekļi, vitrīnu apgaismojums),
  • dekoratīvā LED apgaismojuma uzstādīšana (dekorācijām, klubiem, restorāniem),
  • LED profilu gaismekļu sagatavošana un komplektācija (virtuvēm, vitrīnām, darba galdiem),
  • elektronikas uzstādīšana un konfigurācija (dimmēšana, programmas un scēnas, laika un tumsas sensori u.c.),
  • gaismekļu pārbūve (uz LED tehnoloģiju, komplektējošo detaļu (ligzdas, barošana, kabeļi u.c.) nomaiņa,
  • LED gaismekļu remonts un modernizācija (LED komponentu maiņa (gaismas krāsa, jauda, defekti, leņķi, dimmēšana u.c.)).


Rezervācijas

Pakalpojumu pasūtījumiem rezervējiet vismaz 2-4 nedēļas pirms plānotās realizācijas.

Pieredze

Iesakām uzticēties speciālistiem ar pieredzi un zināšanām, kas krātas 10 gadu garumā. Darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un iekļaujoties norunātajos termiņos. Cenas atbilst valsts vidējam darba atalgojumam un parasti ir pieņemamas gan pasūtītājam, gan pietiekami motivējošas izpildītājiem. Darbus iespējams dalīt un kombinēt, iesaistot 3. personas kā darbu līdzdarītājus, atstājot mūsu ziņā objekta virsuzraudzību vai to darbu izpildi, kuriem ir nepieciešama nozares speciālista pieredze, pārējo atstājot savās vai savu uzticamo meistaru rokās. No pieredzes šāda prakse ne vienmēr ir veiksmīgākā, tomēr sākotnējās darbu izmaksas var ietekmēt. Jebkurā gadījumā katrs projekts ir individuāls un diskutējams atsevišķi un esam atvērti abpusēji veiksmīgai sadarbībai.

Projekti un klienti
Varam lepoties ar daudziem jo daudziem pasūtītājiem - gan pastāvīgiem, gan jauniem, gan juridiskām personām, gan privātiem pasūtītājiem. Īpaši vēlētos izcelt juridiskās personas:
RD Kultūras un Sporta Departaments, Vidzemes Olimpiskais centrs, Zelta Boulinga un Skvoša centrs, Valmieras koncertzāle, Ogres Valsts Tehnikums, Lietišķās Mākslas muzejs, Mākslas Akadēmija, picēriju tīkls LuLu, saldumu veikali Laima, apģērbu veikals Virsotne, suvenīru tirgotavu tīkls "Suvenīri", ražotnes Kate, Ripo, AnnaBarons, Lattitude Yahts, AR Davens, WOODart.lv, restorāni un kafejnīcas Cloud 9, Vincents, La Boheme, International SV, Rossini, Klondaika (visā Latvijā), Šokolāde, Buržuja Brokastis un daudzi citi.

Kontakti
Pakalpojums tiek nodrošināts ar SLM Service SIA starpniecību.